zde se nacházíte:
Úvod > Zemědělské technologie > Vybavení stájí > Hydraulická brána přes krmný stůl

Hydraulická brána přes krmný stůl

Popis produktu

Hydraulická brána je určena pro zabezpečení volného pohybu krav ve stáji přes centrální krmný stůl. Mezi hlavní výhody zařízení patří udržení čistoty krmného stolu a bezbariérový přechod dojnic přes krmný stůl.

  • Popis
  • Galerie
  • Video

Funkce hydraulické brány GATE H100:

Hydraulická brána je určena pro zabezpečení volného pohybu krav ve stáji přes centrální krmný stůl. Mezi hlavní výhody zařízení patří udržení čistoty krmného stolu, dojnice nemusí přecházet po vrchu krmného stolu. Zařízení zabezpečí bezbariérový přechod krmného stolu. Hydraulická brána je dimenzovaná na zatížení max. (tlak 1 nápravy) 10 tun. 

Uživatel může jednoduše ovládat přechod pro krávy i pro sebe samého pomocí hydraulické brány GATE H100.

Hydraulická brána je umístěna ve stejné rovině jako krmný stůl. V této pozici je brána plně bezpečná jak pro obsluhu, tak i pro zvířata. Obě strany brány jsou vybaveny pevnými sloupky, které jsou spojeny řetězem.  Obě zvedací části jsou opatřeny zvýšenými hranami, které zabraňují přepadávání krmiva dolů přes roštovou podlahu.

Sklápění brány je řízeno elektricko-hydraulickým systémem, kde dva tlakové válce převádějí sílu na překlopení každé části brány. Z hlediska bezpečnosti se obě části brány pohybují současně. 

Galerie

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám, rádi Vám poradíme.

Odesláním e-mailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze společnosti BEST-COVER s.r.o.

* toto pole je povinné