zde se nacházíte:
Úvod > Zemědělské technologie > Vybavení stájí > Boční ventilační systém

Boční ventilační systém

Popis produktu

Nové moderní stáje jsou dnes navrhované jako lehké nezateplené přístřešky s otevřenými bočními otvory. Do těchto otvorů se instalují plachtové boční ventilační systémy. Díky možnosti volby barevného provedení mohou sloužit i jako prosvětlovací prvek v objektu. 

  • Popis
  • Galerie
  • Video

Boční ventilační systém

Systém bočních svinovacích plachet nahrazuje klasické větrání okny. Boční otvory slouží pro přívod čerstvého vzduchu do stáje, znehodnocený stájový vzduch je pak odváděn hřebenovou štěrbinou nebo ventilačními hlavicemi. Použité komponenty zabezpečují vysokou životnost, bezúdržbový provoz a v neposlední řadě velmi snadnou manipulaci při vlastním nastavení. Plachtu lze kombinovat s proti-průvanovou sítí. Při použití tzv. transparentní plachty tvoří plachta i prosvětlovací prvek stáje.

Svinovací plachty jsou vyráběny a dodávány na míru a to jak co se šířky plachty týče, tak i délky. Ovládání plachet může být jak manuální na kličku, tak i elektrické s možností dálkového ovládání popř. napojeno na automatický systém regulace v závislosti na venkovní teplotě či intenzitě větru.

Galerie

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám, rádi Vám poradíme.

Odesláním e-mailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze společnosti BEST-COVER s.r.o.

* toto pole je povinné