zde se nacházíte:
Úvod > Haly a přístřešky > Přístřešky > Přístřešky MOBILE COVER

Přístřešky MOBILE COVER

Popis produktu

Mobile Cover  je ideální kombinace mobilních panelů a robustní střešní konstrukce. Systém nabízí dokonalou ochranu zvířat před nepříznivými klimatickými podmínkami. V létě zde najdou zvířata stín a ochranu před dotírajícím hmyzem či pálícím sluncem. Naopak v zimě slouží přístřešek jako úkryt před sněhem a studeným větrem. V případě doplnění o bránu může sloužit i k uzavírání zvířat.

Mobile Cover  mohou být jednoduše a rychle postaveny, jsou ideální na pastvy a pastevní areály, při změnách lokalit. Využít je lze i jako sklad pícnin, drobné techniky a strojů.

  • Popis
  • Galerie
  • Video

Jednotlivé díly ohrady a konstrukce střechy jsou vyrobeny z trubek s 2 mm stěnou s žárově zinkovanou povrchovou úpravou. To znamená, že je zde použito o vice jak 25% materiálu než je tomu u klasických mobilních panelů. Daná konstrukce je zárukou kvality a dlouhé životnosti přístřešku. Mobilní přístřešky jsou odolné vůči extrémním venkovním podmínkám. Speciální systém kotvení zaručuje dobrou stabilitu při bouřkách a silném větru. Pevnost přístřešku umožňuje snadné přesuny na nové místo. 

Rozměry mobilních přístřešků:

názevrozměrmaximální výška
Mobile Cover3,6 x 3,6 m3,00 m
Mobile Cover4 x 6 m3,15 m
Mobile Cover6 x 4 m3,57 m
Mobile Cover6 x 6 m3,57 m
Mobile Cover 8 x 8 m4,50 m

Nabízené varianty mobilních přístřešků, jejich provedení a vybavení. 

Mobilní přístřešky je možno stavět i za sebou, pak můžete vytvořit přístřešek o rozměru např. 6 x 12 m. Mobilní přístřešky je možno dále vybavit opláštěním štítu, opláštěním boků a popřípadě i instalovat přední zábranu s brankou.

 

 

Galerie

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám, rádi Vám poradíme.

Odesláním e-mailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze společnosti BEST-COVER s.r.o.

* toto pole je povinné