zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti

O společnosti

Naše společnost BEST-COVER s.r.o. byla založena v roce 2009 a od svého počátku se zabývá zemědělskými stavbami, stájovými technologiemi a ventilací stájových i průmyslových objektů. Naším hlavním cílem je poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby, dodávky technologických celků s důrazem na sledování změn v požadavcích na trhu a světových tendrů v oboru. Působíme především na českém a slovenském trhu, ale některé výrobky dodáváme i do ostatních okolních států jako jsou Polsko, Maďarsko, Ukrajina, Ruská federace, Rakousko a Německo.   

Společnost BEST-COVER s.r.o. je autorizovaný zástupce jednoho z největších výrobců ocelových konstrukcí s plachtovým opláštěním Losberger Cover-All. Tyto plachtové haly nabízejí účelné, elegantní a mnohostranné řešení zastřešení objektů pro nejrůznější odvětví lidské činnosti. Z nabízených profilů hal lze zvolit ideální řešení pro jakýkoli účel.

Vedle této činnosti je společnost zaměřena na dodávky zemědělských staveb a technologií především pro chov skotu a to jak pro skot s mléčnou produkcí, tak i pro skot chovaný bez tržní produkce mléka. V oblasti zemědělských technologií se zaměřujeme zejména na systémy pro odchov telat, kde naše společnost dlouhodobě spolupracuje s jedním nejvýznamnější světových dodavatelů těchto technologií, firmou Holm&Laue.   

Zabýváme se návrhy a technologickými projekty novostaveb a rekonstrukcí stávajících objektů včetně jejich realizací. Naší specializací je i řešení ventilace a odvětrání stájových a průmyslových objektů ve spolupráci s našimi dodavateli C.M.P. Impianti a společností Envira-North.  Zabezpečujeme dodávky a realizace elektroinstalací a revizí elektroinstalací.