zde se nacházíte:
Úvod > Zemědělské technologie > Robotické přihrnování krmiva

Robotické přihrnování krmiva

Popis produktu

Zařízení využívá technologii vizuální navigace. Díky dokonale optimalizovaným algoritmům a ultrazvukovému modulu , robotický přihrnovač NIMBO je schopen identifikovat překážky a přizpůsobit svoji dráhu automaticky. Vzhledem k malým rozměrům lze robotický přihrnovač snáze adaptovat i do stávajících stájí.

  • Popis
  • Galerie
  • Video

VÝHODY:

vizuální navigace

Robotický přihrnovač NIMBO využívá technologii vizuální navigace. Díky dokonale optimalizovaným algoritmům a ultrazvukovému modulu, RoboPusher NIMBO je schopen identifikovat překážky a přizpůsobit svoji dráhu automaticky.

sledování zařízení v reálném čase

Záznamy ze stáje lze v reálném čase posílat zpět na platformu IoT, kde můžete robota sledovat a kdykoli kontrolovat své stádo v libovolném čase. V případě potřeby můžete zařízení na dálku ovládat a nastavovat požadované parametry jako je například provozní doba. 

systém rychlého nabíjení

Robot je standardně dodáván s nově vyvinutou 48 V 40 Ah ternární lithium-iontovou baterií. Jakmile zařízení dokončí přihrnování krmiva, automaticky se vrátí do parkovací pozice pro opětovné nabíjení. Tato funkce zajišťuje, že robot může pracovat více než 16 hodin denně.

výkonný motor

Robot používá nové 400W vysoce výkonné bez komutátorové motory (motory s permanentním magnetem) a dále využívá nově vyvinutý ovladač motoru. Tento systém byl optimalizován na základě využití systému u různě velkých farem s rozdílnými požadavky na čas a délky tras pro přihrnování.

kompaktní design

Robot se vyznačuje kompaktním designem. Nová nabíjecí stanice vyžaduje menší prostor pro parkování a následné nabíjení. Zařízení díky svým malým rozměrům potřebuje méně místa na krmné chodbě.

jednoduchá údržba

Díky zlepšené stavebnicové konstrukci, zařízení nevyžaduje zvláštní údržbu hlavních částí. Kombinace nového rychloupínacího válce a samo-čistící nabíjecí jednotky snižuje frekvenci a obtížnost péče o zařízení. Běžná údržba nebude pro uživatele problém.

 

PARAMETRY:

 

názevRoboPusher NIMBO        
model No.SPC300
průměr1080 mm
výška1120 mm
hmotnost410 kg
max. rychlost            18 m/min
max. sklon
pracovní teplota-20 až 50 °C
počet kol3
počet kol pohonu2 x 250x80 mm
navigacevizuální + magnet
příkon pohonu400 W
baterielithium-iontová baterie
napětí baterie48 V
kapacita baterie140 Ah
vstupní napětí pro nabíjení 230 V
vstupní frekvence nabíjení45 -65 Hz
výstupní napětí 48 V

 

 

Galerie

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám, rádi Vám poradíme.

Odesláním e-mailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze společnosti BEST-COVER s.r.o.

* toto pole je povinné