zde se nacházíte:
Úvod > Koňský sport > Jízdárny

Jízdárny

Popis produktu

Nezáleží na tom, jestli děláte koňský sport závodně nebo jen pro zábavu, ale zastřešený prostor pro jízdárnu může hrát významnou roli ve Vašem vztahu ke koni či lepšímu a účinnějšímu tréninku. Plachtové haly Best-Cover nabízí bezpečnost, komfort a výhody venkovního prostředí. 

  • Popis
  • Galerie
  • Video

Haly nabízí bezpečnost, komfort a výhody venkovního prostředí. Best-Cover je výhodná volba pro vaši jízdárnu, ale i ustájení koní v jakýchkoliv klimatických podmínkách a v jakémkoliv období.

Přirozené světlo

Množství přirozeného světla v Best-Cover jízdárnách vytváří představu dokonalého slunného dne, eliminuje stíny a minimalizuje náklady na energii za osvětlení. Daleko menší výkyvy vnitřních teplot a přirozené světlo znamenají ideální podmínky pro koně a jeho jezdce.

Haly bez vnitřní podpory

Konstrukce jízdáren Best-Cover nabízí vnitřní prostředí bez podpěrných sloupů s adekvátním prostorem pro pohyb koní, lidí a vnitřního vybavení.

Klidné prostředí

Vlastnosti materiálu opláštění DuraWeave zajišťuje dokonalé tlumení hluku a rázů. Na rozdíl od konvenčních staveb se v atmosféře hal Best-Cover zvuky neodráží a nevytváří ozvěny.

Jízda po celý rok

Haly Best-Cover spojují výhody jízdy venkovního prostředí s bezpečností, pohodlím a celoroční možností jízdy na koni uvnitř objektu. Jezděte po celý rok bez obav z nepřízně počasí a v jakémkoliv ročním období.

Flexibilita

Vzhledem ke konstrukci a provedení hal je jejich využití multifunkční. Systém hal je možno využít k zastřešení jízdáren, jako skladů sena či mechanizace a strojů.

 

 

Galerie

Máte zájem o tento produkt?

Napište nám, rádi Vám poradíme.

Odesláním e-mailu vyjadřujete souhlas se zařazením do interní databáze společnosti BEST-COVER s.r.o.

* toto pole je povinné